Hrdinovia všedného dňa

NARODENINOVÉ OSLAVY

Počas dvojhodinového programu sa deťom neustále venuje skúsený lektor/ka Detského múzea, s ktorými deti spoločne preskúmajú výstavu počas 1 a pol hodinového programu, poslednú polhodinu si pochutnajú na torte.

V cene je zahrnutý program, lektor a torta (na type je nutné sa dohodnúť). V cene nie sú zahrnuté nápoje.

Všetky aktivity počas osláv majú poznávací a výchovno-vzdelávací charakter, ktorÝ predpokladá disciplínu a záujem zo strany detí. 

TERMÍNY OSLÁV:

UTOROK AŽ PIATOK: od 10.00 do 18.00.

Posledný termín začiatku oslavy je 15.30.

SOBOTA A NEDEĽA: od 10.30 do 12.30.

aktuálne programy:

1) mince pre šťastie  

Program v interaktívnej výstave múdro sporiť a rozumne míňať spojený s výtvarnou dielňou

 

V prvej časti oslavy deti preskúmajú, čím všetkým sa vo svete kedysi platilo. vyskúšame si, ako fungoval výmenný obchod, pozorne si popozeráme obrázky a nápisy na minciach a bankovkách a navštívime aj banku, kde sa dozvieme, čo všetko sa v nej robí. v druhej časti programu si navrhneme a vyrobíme vlastné mince - vymyslíme, kto alebo čo by na nich malo byť zobrazené, akú by mali hodnotu i názov našej novej meny. 

 

2) narodeninové pátranie

Pátračská hra v priestoroch Detského múzea SNM tematicky spojená s aktuálnymi výstavami

 

Poslaním detí je splniť úlohy vo výstavách múdro sporiť a rozumne míňať a hrdinovia všedného dňa a získať tak všetky indície vedúce k tajnému heslu. Na výstave hrdinovia všedného dňa sa porozprávame o práci hasičov, policajtov a záchranárov a cez zaujímavé úlohy si ju aj vyskúšame. V ďalšej časti programu deti spoznajú príbehy rôznych platidiel a zamyslia sa, ako by sme s peniazmi mali čo najrozumnejšie zaobchádzať. Po splnení všetkých úloh dostanú pátrači šifru, ktorá ich oprávňuje získať narodeninovú tortu.

V priestoroch Detského múzea nie je možné zorganizovať vlastnú narodeninovú oslavu mimo programu a podmienok, ktoré ponúkame.

 

POZVánka na stiahnutie

cena na jedno dieťa – 8 EUR

min. počet – 8 detí

mAX. počet – 15 detí

záloha - 20 eur (platí sa vopred a po programe je odrátaná z celkovej sumy; záloha sa viaže na termín, nie na meno)

trvanie – 2 hodiny (po ukončení programu nie je moŽné zotrvávať v priestoroch detského múzea bez zakúpenia riadnej vstupenky)


OBJEDNÁVKY výlučne NA TEl. Č.  02/2046916002/20469160

od utorka do nedele 10.00 - 18.00

Slovensky / English
FACEBOOK
Partneri:
Vysvetlivky:
predškoláci
školáci